Ples turistů


Ples.

 

A zase rok uběhl a jeli jsme opět v největší dopravní špičce v pátek na Hlavní nádraží.....zatancovat si.

 

Oproti loňskému roku bylo méně lidí (takže se i dalo tancovat),  ale  věková struktura  zůstala nezměněna (takže díky nám a páru dalších "mlaďochů" cca 60 let).   

Občerstvení nás nezklamalo: oříšky  byly vyprodány dříve než ples začal a vše slané zmizelo do 21 hodin. ...

Atmosféra v naší skupině byla perfektní a po vypití několika skleniček vína ještě lepší. Poslední přestávku jsme prozpívali a i při hromadném tancování jsme určitě pokračovali ve zviditelnění KČT KObylisy.

Moji "dobří" kamarádi mě vyslali na losování tomboly, ale něco praktického jako flaška vína,  utopence, uherák... jsem pro náš oddíl nevylosovala. Příště bych navrhla na losování Oldu - ten by mohl mít více štěstí. Přesto  Ivana až do konce plesu zkoušela všechny funkce vyhraného cestovního budíčku a Olda s Mírou K. studovali "nové" publikace: Historie Národního divadla a Šumava. Jarča se svým  Mírou se radovali z CD.  My jsme si jako vzpomínku na pěkně prožité chvíle přinesli uháčkované držáčky na ubrousky...

Ve veselé náladě jsme ještě chvíli pokračovali na 1. peróně, a pak nás (všechny kobyliské) Míra K. odvezl k nám domů, kde jsme ještě shlédli Ivanův krátký videozáznam plesového veselí.

 

Ahoj Jana